صحنه ای احساسی برای اعتراض در المپیک + عکس

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

در یکی از دو مسابقه نیمه نهایی شمشیربازی اسلحه اپه انفرادی زنان در حالیکه فقط یک ثانیه از زمان بازی باقی مانده بود نتیجه به نفع شمشیر باز کره‌ای اعلام شد اما حریف آلمانی به این نتیجه اعتراض کرد و با این اعتراض در ‌‌نهایت او به عنوان برنده به مسابقه فینال راه یافت.

 

در فاصله یک ثانیه مانده به پایان مسابقه «شین آ لام» از کره جنوبی با اختلاف یک امتیاز از «بریتا هیدرمن» جلو بود. هیدرمن رسما فقط یک ثانیه فرصت برای حمله و کسب امتیاز داشت تا به بازی فینال برسد اما بر اساس مکانیزم زمان دهی مسابقات به او وقت اضافه داده شد تا حمله خود را کامل کند.

تصمیمی که موجب شد شمشیرباز آلمانی برنده مسابقه شود و در فینال به مصاف «یانا شمیاکینا» از اوکراین برود.

مربیان شین بعد از شنیدن نتیجه مسابقه مراتب اعتراض خود را بلافاصله اعلام کردند اما گفت‌و‌گو در این باره بیش از حد معمول به طول انجامید و در تمام این مدت شمشیر باز کره‌ای روی پیست ایستاده بود.

شین ۱۰ – ۱۵ دقیقه اول را بی‌اختیار داد و بیداد می‌کرد و گاهی سرش را در حوله‌ای که به دست داشت، تکان می‌داد و به جمعیت نگاه می‌کرد. اما بعد از ۳۰ دقیقه که نتیجه نهایی اعلام شد، ناگهان به شدت شروع به گریه کرد و روی پیست نشست.

به گزارش جهان،او اگر برنده اعلام می‌شد می‌توانست حداقل به مدال نقره برسد اما بعد از شکست برای دریافت مدال برنز به مصاف حریفی از چین رفت و شکست خورد.

شمشیر باز آلمانی هم در فینال در مقابل حریف اوکراینی شکست خورد و مدال نقره گرفت.

نویسنده :  f12345 بازدید : 73 تاريخ : چهارشنبه 11 مرداد 1391 ساعت: 0:02
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها