درگذشت پسر خوانده ۱۱ ساله آشر از دنیا رفت

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

آشر بخاطر مرگ پسرخوانده اش داغدار است.

اوایل ماه جاری ، کایل ۱۱ ساله با یک جت اسکی تصادف کرد و راهی بیمارستان شد اما سرانجام در اثر صدمات وارد شده در این حادثه درگذشت.

 

کایل در اثر این حادثه دچار مرگ مغزی شده بود و بنا به تشخیص پزشکان متخصص ، هیچ امیدی به بازگشت او نبود ، به همین دلیل پزشکان بعد از دو هفته تلاش برای نجات او، در نهایت دستگاههایی که جسم او را زنده نگه داشته بودند را از او جدا کردند.

تامکا فاستر ، مادر کایل و همسر سابق آشر برای اینکه چنین تصمیم سختی بگیرد خیلی تحت فشار بود و در حال حاضر به شدت ناراحت و افسرده است.

کایل و یک پسر ۱۵ ساله دیگر سوار یک تیوپ بودند و یک قایق موتوری در حال کشیدن آنها بود که ناگهان یک مرد ۳۸ ساله که سوار جت اسکی بود به آنها برخورد کرد . بلافاصله بعد از حادثه کایل به بیمارستان آتلانتا منتقل شد.

پرونده این تصادف در حال برسی است.

بنا به گزارشات رسیده ، آشر بعد از شنیدن خبر این حادثه به شدت ناراحت شد.

یک منیع خبری گفت:” اگرچه آشر بعد از جدایی ، با تامکا رابطه خوبی نداشت اما به کایل خیلی نزدیک بود . او کایل را خیلی دوست داشت و این حادثه واقعا” برای او غم انگیز و وحشتناک بود.

آشر و تامکا در سال ۲۰۰۹ بعد از ۲ سال زندگی مشترک از هم جدا شدند . دو فرزند با نامهای نوید ۳ ساله و آشر ۴ ساله حاصل ازدواج این زوج است.

...
نویسنده :  f12345 بازدید : 44 تاريخ : جمعه 6 مرداد 1391 ساعت: 2:35

close
تبلیغات در اینترنت